Skvělý způsob, jak být vždy ve formě

Jednoduché tipy na hubnutí, které fungují “hubnutí průmysl” je plný mýtů. Lidé podle rady dělají naprosto šílené věci, z nichž většina nemá důvod. Jak můžete zhubnout, například jíst další produkt? To je pravda,nemůže být řeč. V průběhu let však vědci objevili několik strategií, které jsou skutečně účinné při hubnutí.

1) pijte vodu, zejména před jídlem se často říká, že pitná voda může pomoci snížit nadváhu, a to je pravda. Pitná voda může urychlit metabolismus o 24-30% během 1-1. 5 hodin, které vám pomohou spálit více kalorií. Jedna studie zjistila, že půl litru vody půl hodiny před jídlem pomohlo dietologa absorbovat méně kalorií a ztratit na 44% více hmotnosti.

2) Jíst vejce na snídani jíst vejce má mnoho výhod, včetně pomáhá při hubnutí. Studie ukázaly, že nahrazení Snídaně na bázi obilných vajec vám pomůže absorbovat méně kalorií v příštích 36 hodinách, stejně jako zhubnout a více tuku. Pokud z nějakého důvodu nemůžete jíst vejce, není to děsivé. Měly by být nahrazeny jakýmkoli jiným zdrojem vysoce kvalitních bílkovin.

3) pijte kávu (nejlépe černou) je ve skutečnosti káva nespravedlivě démonizovaná. Vysoce kvalitní káva je plná antioxidantů a může mít mnoho zdravotních přínosů. Studie ukázaly, že kofein obsažený v kávě, může urychlit metabolismus o 3-11% a urychlit spalování tuků na 10-29%. Jednoduše do něj nepřidávejte cukr ani jiné vysoce kalorické přísady. To sníží všechny výhody kávy.

4) pijte zelený čaj stejně jako káva, zelený čaj má také mnoho výhod, z nichž jedna je pomoc při hubnutí. Zelený čaj obsahuje malé množství kofeinu, ale obsahuje také nejsilnější antioxidanty, zvané катехинами, které pracují v kombinaci s kofeinem pro zvýšení spalování tuků. I když důkazy jsou nejednoznačné, existuje mnoho studií, které ukazují, že zelený čaj (jak nápoj, tak i přidání extraktu), může vám pomoci zhubnout.

5) snížení dodatečného příjmu cukru přidaný cukr je jednou z nesprávných složek v moderní výživě a většina lidí ji spotřebuje příliš mnoho. Studie ukázaly, že konzumace cukru (a kukuřičného sirupu s vysokým obsahem fruktózy) je úzce spojena s rizikem obezity, diabetu typu 2, srdečních onemocnění a dalších. Pokud chcete zhubnout, měli byste snížit příjem cukru. Pro spolehlivost si přečtěte štítky, protože takzvané zdravé potraviny mohou být přetíženy cukrem.

6) Jezte méně rafinovaných sacharidů rafinované sacharidy-obvykle cukr nebo obiloviny, které mají otevřená vlákna a jsou zbaveny živin (včetně bílého chleba a těstovin). Studie prokázaly, že rafinované sacharidy mohou dramaticky zvýšit hladinu cukru v krvi, vytváří vrcholy, které vedou k голоданию, голоданию a zvýšení spotřeby v příštích několika hodin. Konzumace rafinovaných sacharidů je přímo spojena s obezitou. Pokud budete jíst sacharidy, ujistěte se, že obsahují přírodní vlákna.

7) používejte malé talíře některé studie ukázaly, že používání menších talířů automaticky pomáhá lidem konzumovat méně kalorií. Paranormální zaměření však funguje.

8) mějte zásobu zdravých potravin pro případ, že máte hlad máte řadu zdravých potravin, které vám mohou pomoci nejíst něco škodlivého, pokud máte příliš hlad. Několik občerstvení, které je snadné a snadné vařit, včetně všech druhů ovoce, hrsti ořechů, mladé mrkve, jogurtu a tvrdé vařené vejce (nebo dva).

9) aerobní cvičení aerobní cvičení (kardio cvičení) – skvělý způsob, jak spálit kalorie a zlepšit vaše fyzické a duševní zdraví. Jsou extrémně účinné při ztrátě břišního tuku, škodlivého tuku, který má tendenci se hromadit kolem vnitřních orgánů a způsobuje zhoršení metabolismu.

10) Jezte více zeleniny a ovoce zelenina a ovoce mají některé vlastnosti, které z nich činí efektivní při hubnutí. Obsahují málo kalorií, ale hodně vlákniny. Jsou také obohaceny o vodu, což jim dává nízkou koncentraci energie. Dávají také čas na žvýkání a velmi Vás nasytí. Studie prokázaly, že lidé, kteří jedí zeleninu a ovoce, mají tendenci zhubnout. Toto jídlo je také velmi užitečné a přirozené, takže jeho použití je důležité ve všech směrech.